Jsme bistro s otevřenou kuchyní. Najdete nás v areálu Landeckého parku, v Ostravě - Petřkovicích.

Přímo (v) dole, pod věží.

Vaříme z co nejčerstvějších surovin dodávaných od místních dodavatelů a farmářů. Maso a zelenina pochází z kontrolovaných ekologických chovů a pěstitelství. Většinu produktů a přísad si sami vyrábíme podle vlastních receptur. Dbáme na zdraví Naších hostů, kvalitu surovin a vaříme svobodnou, jednoduchou ,,Dnešní oblíbenou kuchyni". 

Snažíme se dělat věci pořádně a vytvářet to nejlepší jídlo přímo z regionu pro nás, o nás.  


Aktuálně přepínáme na letní režim. Přes týden nabízíme stálou nabídku, o víkendu zkrácenou verzi /open a royal burger, hranolky/, obohacenou o pár speciálních hotovek, které jsou každý týden jiné. Provoz uvnitř bistra je stále s obsluhou, zahrádka však dle možností - o víkendech bez obsluhy, s objednáním na baru. Vše děláme pro to, Vám mohli nabídnout to nejlepší, a Vy jste nemuseli na jídlo čekat.


Dbáme na to, aby se v daném období jedlo přirozeně, z místních zdrojů, to co je pro nás vhodné a hlavně dobré. Proto je v bistropen rok rozdělen na dvě části - zimní a letní

Od listopadu do dubna pro Vás proto nabízíme originální stálou zimní nabídku.

Zimní nabídka je bohatší, servírovaná výhradně v interiéru, vhodná k rodinnému servisu, doplněná o týdenní speciály, dle aktuálních surovin.

Přes léto se nabídka zeštihluje a zefektivňuje v kontextu zahrádky a celkovém oživení areálu.